Інформація

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН МАЛОГАБАРИТНОЮ УСТАНОВКОЮ

Буріння свердловин проводиться малогабаритною буровою установкою Києві та Київській області.

Відсутність води в заміському будинку – це проблема. Наявність чистої води важлива складова для повноцінного проживання та відпочинку в будинку. Вирішити цю проблему сьогодні не надто складно. Можливо пробурити свердловину на воду на своїй ділянці та стати власником особистого джерела водопостачання.

Як правило при бурінні свердловини на воду використовують важкі бурові установки (УРБ 2А2, УГБ 1ВС),  Але що робити, якщо Ваша ділянка давно вже облаштована та немає площадки для розміщення такої великої техніки.

Ми допоможемо вирішити цю задачу найбільш раціональним та доступним методом. Для Вас в цій ситуації стане застосування малогабаритної бурової установки.

Буріння свердловин на воду з використанням малогабаритної бурової установки має ряд переваг за рахунок своїх габаритних розмірів при ширині 1,5 м та довжині 2,5 м.

За її допомогою є можливість бурити свердловину в важкодоступних місцях, куди бурова установка на базі автомобіля під’їхати не може.

Є можливість проводити роботи на забудованій або облаштованій ділянці, без пошкодження ландшафту.

Буріння свердловин на воду  – чиста вода в кожен дім.

Буріння свердловин допомагає вирішити цілий ряд побутових проблем, серед яких недостатність води  для поливу присадибної ділянки і навіть  встановлення басейну. Робити свердловину на воду Ви будете робити не на один рік,тому до вибору майстрів які пропонують дану послугу потрібно ставитись серйозно. Ви можете замовити не тільки буріння та облаштування свердловини, но і весь набір послуг по забезпеченню заміського будинку водою та інженерними комунікаціями.

Ми допоможемо зробити Ваш будинок повністю автономним та комфортним для проживання починаючи з буріння свердловини на воду  і закінчуючи її облаштуванням. Зручність комплексного підходу очевинно – всі види робіт виконують майстрами однієї компанії.Відповідальність за якість робіт несе єдиний підрядник.

Ми допоможемо Вам вибрати тип свердловини та місце буріння .Тип свердловинного насосу та необхідне обладнання для подачі води в точки споживання. Всі бурові роботи виконуємо майстерно і в мінімальні терміни за 1-3 дні.

При бурінні свердловини на пісок об’єм води який Ви можете отримати за годину та дебіт свердловини може бути різним . Такий момент потрібно одразу обговорювати з компанією до якої Ви  звернулись. Простіше кажучи, потрібно просто сказати який об’ем води Ви хочете добувати із свердловини а там вже компанія-виробник, розрахує глибину свердловини. Насос – це єдиний та самий простий спосіб визначення дебіту.Проте прорахувати дебіт точно дуже складно так як швидкість наповнення свердловини водою залежить від сезону та кліматичних умов.


Сьогодні працює велика кількість компаній які займаються бурінням свердловин на воду.Як же зорієнтуватися в такій кількості пропонованих послуг? При виборі компанії яка професійно зробить Вам свердловину, не потрібно віддавати перевагу тим хто  пропонує максимально низьку ціну.Вона не завжди виправдовує очікування  по якості буріння свердловини на воду,адже добре зроблена свердловина – це Ваше здоров’я.

Call Now Button