Ремонт свердловин

Всі свердловини потребують обслуговування та профілактичної чистки. Ці роботи не настільки дорогі як буріння нової свердловини. Але, якщо вчасно не робити профілактику, Ви неодмінно стикнетеся з необхідністю ремонту свердловини.

Ремонт скважин для воды в Киеве и областиЦіни на ці послуги від 3500 грн. – і до десятків тисяч з заміною насосного обладнання – все залежить від ступеню запущеності свердловини і можливих поломок. Наші спеціалісти допоможуть Вам вирішити проблеми із Вашою свердловиною.

Проходить час і багато хто зіштовхується з проблемою в роботі свердловини:

Падає дебет свердловини. Це може бути зв’язано з замулюванням свердловини-засміченням її водозабірної частини і фільтра мілким піском. Як правило, фільтр знаходиться в самому низу свердловини і ця частина найбільше підвержена засміченню. Фільтр свердловини не здатен вловити дуже мілкі частинки і вони осідають у відстійники а з часом і в фільтрі. В процесі роботи свердловини їх стає все більше, і по мірі їх потрапляння фільтр забивається. Причиною змалювання може бути те, що свердловина довго не експлуатувалася, або не герметичність свердловини в кессоні, а саме – не встановлено герметичний оголовок

В цьому випадку в свердловину може попадати сміття з кессона . Часто це буває після рясних дощів або під час танення снігу, вода попадає в кессон і стікає в свердловину.

Що робити, куда бігти? Вихід є, але не завжди результат може бути дуже хорошим. Ми можемо почистити свердловину. Але гарантій на такі роботи ніхто не дає.

Різновиди чистки свердловин

Способів чистки є декілька:

  1. Звукові і вібраційні.
  2. Гідравлічні удари.
  3. Свабування фільтра свердловини.
  4. Промивка водою під тиском.
  5. Продувка повітрям

Обрив насоса

Також дуже частою проблемою стає обрив насоса. Якщо насос обірвався та упав в свердловину його можна достати за допомогою спеціального обладнання. Це може бути із-за неправильного монтажу водо-подающого обладнання. Всі роботи по монтажу повинні проводити спеціалісти. Як правило цим займається фірма яка бурила свердловину, в цьому випадку зберігається гарантія на свердловину.

Ще одна з причин ремонту свердловини – це вихід з ладу насоса/гідроакумулятора/реле автоматики.

Телефонуйте нам і наші майстри допоможуть вирішити проблему!


НАПИШІТЬ НАМ ПРЯМО ЗАРАЗ 

    Call Now Button